• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • DURUSU PARK EVLERİ
BÜLENT AKARCALI
Durusu Park 'ın Saygıdeğer Dostları
06/04/2018

 

         Şehir hayatının her geçen gün zorlaştığı, terör olaylarının ve şehit haberlerinin hepimizin ortak üzüntüsü olduğu bir durumda, DURUSUPARK sitemiz bize hayatın bir lütfu gibi, sakin-huzurlu ve güvenli bir ortam sunmaktadır.

         Sakinlerimizin her şeyden önce gelen ; can ve mal güvenlikleri ile huzurlu yaşamaları, şimdiye kadar gönüllü olarak görev almış, değerli zaman ve emeklerini hiç bir karşılık beklemeden vermiş olan Yönetim üyelerimiz sayesinde gerçekleşmiş ve gerçekleşmektedir. Yönetim ve Çalışanlar olarak bizlerde bu ortamı, 2018 yılında da en iyi şekilde devam ettirmek için gereken gayreti göstereceğiz.

           Üyelerimize verdiğimiz hizmetler, sizlerin aidatları sayesinde mümkün olmaktadır.  İstanbul içerisinde ve civarında benzer hizmetleri sağlayan aidatlar, sitemiz aidatlarının neredeyse iki misline kadar çıktığı halde, bizler, verilen tüm hizmetler için yapılan harcamalara çok özen göstermekteyiz.

            Ancak, verilen bu hizmetleri yok sayan, sözle ve mektupla yönetimi ve hizmet veren personeli küçük gören, hizmet bedellerini ödemeyerek, düzenli ödeme yapan komşularının paralarından yararlanan kimi site sakinlerimizde mevcuttur. Bunlara rağmen hizmetler kesintisiz verilmiş ve verilmeye devam edecektir.

         Aidat ödemekle yükümlü 340 Üyemizden maalesef 10 - 15 kadarı bütün ikaz ve ricalarımıza rağmen aidat ödemekten kaçınmaktadır. Aidatlarını ödemekten imtina edenlerin hepsi aleyhine gerekli davalar açılmış ve yerel mahkemelerde bitenlerin TAMAMI kazanılmıştır. Temyiz de olan bu davalar sonuçlandığında, sitenin yani sizlerin hakkı olan bu alacaklar faiziyle birlikte alınacaktır.

           Burada ki yaşamın istenilen düzeyde devam edebilmesi için Durusu Park ta yaşayan, evi ve/veya arsası olan herkesin aidatını düzenli ödemesi gerekmektedir. Aidatlarını muntazaman ödeyen üyelerimize teşekkür ederiz. Herhangi bir nedenle ödeme sıkıntısı içerisinde olan bir üyemiz bize müracaat ettiği takdirde, gerekli mahremiyet dahilinde kendisine yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Unutmayalım ki komşuluk aynı zamanda dayanışma demektir.

 

 

Saygılarımla

 

Bülent AKARCALI

Yönetim Kurulu Başkanı

 1027 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

Site Yönetimi Omazsa ne olur? Bir düşünelim! - 07/04/2019
Saygıdeğer Üyeler ; Durusu Park’da site Yönetimi, Yönetimin ve Güvenliğin tavizsiz tavrı olmasa neler olabilirdi? Bir düşünelim!
Saygıdeğer Üyemiz - 17/05/2017
Komşuluk ilişkilerimiz Hk.
Sitemizin Çok Değerli Sakinleri - 11/04/2017
Şehir hayatının her geçen gün zorlaştığı, terör olaylarının ve şehit haberlerinin hepimizin ortak üzüntüsü olduğu bir durumda, DURUSUPARK sitemiz bize hayatın bir lütfu gibi, sakin-huzurlu ve güvenli bir ortam sunmaktadır.