• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • DURUSU PARK EVLERİ
Şimdi Değilse

Şimdi değilse...

Ben Ahmet Kurt. Durusupark yeni yaşayanlarından ve daha da önemlisi, Durusupark’ın geleceğine çok inananlardan biriyim.
Diyorum ki:’Burası pek yakında İstanbul’un Beverly Hills’i olacak!’

Neden olmasın? Un var şeker var. Bir el atıp yaşam sosunu da ekleyebilirsek, Durusupark yalnız İstanbul’un değil, Türkiye’nin en prestijli sitesi olmaya adaydır.

Biraz anlarım ben bu işlerden(!)
İnanın bana: Muhteşem bir yer olacak Durusupark.

Ben inandım ve eşimi dostumu da inandırdım. Şimdi biz, kimimiz Durusupark'ta yaşamaya hazırlanan, kimimiz ise yatırımlarını değerlendirip paraya çevirmeye çalışan geniş bir aile olduk.
Amaç farklı olsa bile yolumuz tek: Durusupark 'ın var olan potansiyelini açığa çıkartmak; Burayı yaşayan ve yaşanan bir cennet yapmak!

Gün bugündür! Beklemenin anlamı yok.
Biz, daha Şimdiki 15 Temmuz köprüsü dahi yokken,  çöplük yolundan başka yolu olmayan Kemerburgaz' a inanıp yatırım yapmışken ( O zamanlar bize Kurt iner oralara diyorlardı. Eh! Yalan da değildi. Kurtgmg inmişti oraya) Durusupark'ın gelişimi bize yarın kadar yakın geliyor.

Öyle ya! Havaalanı 8 dakika yakınımıza gelmiş, dört şeritli yol kapımızın önünden geçiyor, Göktürk alışveriş ve yaşam merkezi 18 dakikalık yakınımızdayken doğa harikası bu yerin gelişmesi için neyi bekleyeceğiz ki?
Doğalgazımız var, fiberoptik internet erişimimiz var, suyun kaynağındayız, depremden uzaktayız, oksijen bol, pandemi bize uzak... Daha ne olsun?

Bu dönemde Bodrum' a nur yağarken, Durusupark'ın ne eksiği var sizce? Üstelik İstanbul' dayız. Sizi bilmem ama ben yılbaşından on gün önce Durusupark'a yerleştim.Yani.. Bir anlamda.. Yaşamın tam göbeğindeki Bodrum'a kaçtım!

Uçak yolculuğu veya 6 saatlik kelle koltukta otomobil kullanmak yok.  İstanbul'dayım ve… Bodrum’u yaşıyorum! Yürüyorum, spor yapıyorum, bol oksijenli kuş cıvıltılı sabahlara uyanıyorum. Cennetteyim! Üstelik işime de gidip gelebiliyorum. Daha ne olsun?

Şimdi bütün dostlarıma şunu söylüyorum: ' Evet arkadaşlar. Gün bugündür. Eviniz varsa gelin yaşayın, arsanız varsa inşaata başlayın çünkü Durusupark zirve noktasına geldi.
Size profesyonel bir tüyo vereyim: Yolun diğer tarafındaki milyonlarca metrekare alan imara açılmak üzere. Yani elinizdeki pırlanta bir anda (arz ve.talep nedeniyle) cam kırığına dönüşebilir...

Soruyorum size Durusupark yatırımcıları:Şimdi değilse ne zaman değerlendireceksiniz evlerinizi, arsalarınızı?

 

  
80 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın